Home › Praga południowa najlepszą dzielnica do życia!

Praga południowa najlepszą dzielnica do życia!

Dogodna lokalizacja lokalu jest chyba największą bolączką osób, poszukujących nowego lokum w Warszawie. Nowe inwestycje budują się niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest istotnie różnorodna. Naturalnie im bliżej starego miasta, tym cena za metr kwadratowy wzrasta.

Obecnie jednak stolica jest prześwietnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia liczy się bliskość terenów zielonych i dobre infrastruktury dzielnicy.

Gdzie znajdziemy takie mieszkania? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą na temat której często mówiło się źle. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przyjazna do życia. jednakże przez lata rozpowszechniane plotki nie są już aktualne. Teraz świeże mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością.

W tym regionie buduje się najwięcej inwestycji deweloperskich. Mieszkańców stolicy przyciągają także konkurencyjne ceny lokali, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar Warszawy charakteryzuje się atrakcyjnymi architektonicznie budynkami i wspaniałą infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj wielość szkół a także przedszkoli. Jeszcze jest tutaj bardzo dużozakładów usługowych.

Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..